Ženský svět je pro nás, muže, nepochopitelnou záhadou. A je dobře, že je nepochopitelný, protože v tom tkví to opravdové dobrodružství, kterému musíme vyjít vstříc. Ale mnohdy tomu dobrodružství vstříc nevycházíme nebo o něj přestaneme mít zájem. Proč? Buď máme strach, nevěříme si anebo byla naše chuť po tomto dobrodružství uhašena prací, náročnými situacemi nebo velkými životními změnami.

Součástí toho dobrodružství je romantika. Romantika ve vztahu s mužem se zamlouvá nejedné ženě, ale musí pro to něco obětovat. V posledních letech my, muži, zažíváme krutou krizi mužství a tak trochu se i bojíme být muži - právě v tomto potřebujeme i interakci Vás, žen, abychom se mohli učit být znovu muži..

Pokud jsi partnerka či manželka (dále žena) a sleduješ, že tvůj partner či manžel (dále muž) ztrácí chuť do dobrodružství, začni s ním hrát hru. Doslova tvrdou napínavou Hru o srdce.

Snaž se získat svého muže sebou samou. Pochop, že my muži toužíme být sváděni. Chceme, aby o nás měly ženy zájem. A kdo jiný o Tvého muže měl mít zájem, když ne Ty? A když nebudeš mít o svého muže zájem Ty, bude ho mít jiná žena a jak jsem již dříve řekl - nevěra nezačíná sexem, ale končí. Ty musíš zasáhnout a způsobit, aby tvůj muž měl neodolatelnou chuť si Tě denně získávat.

Naučil jsem se žít v tomto dobrodružství plném romantiky, přešlapů a vítězství. To všechno vede k prohloubení vztahu a mého většího zájmu o mou milovanou @TessMM.