Všiml jsem si, že když někomu zde na Signálech pošlu žádost o přátelství a ten dotyčný ji schválí, tak se mi na profilu objeví hláška: "PetrST se nyní i zde přátelí s uživatelkou TessMM." To byla první indicie, která mě vedla k tomu, abych si přidával na Signálech do přátel lidi, které znám z "venku". V současné době mi připadá, že se ze Signálů vytrácí ten duch osobních setkání, a osobně si myslím, že je to třeba změnit.

Zde na Signálech jsem založil několik společenství, ale dvě z nich jsou takové "ty moje top!", ke kterým jsem si vypěstoval nějaký vztah - Dobrý kafe a Mamut. A zároveň mám v plánu zorganizovat nějaké osobní setkání v těchto společenstvích. A tak se trochu stalo.

Moje první pomaturitní kroky vedly za Tess do Brna, kde jsem zároveň spáchal čin několika drobných setkáních. V rámci Dobrýho kafe jsme se setkali Terka, já a Tess. Tess nás musela pak kvůli škole opustit, ale zanedlouho přišla Lenka, takže jsme pak zase byli ve třech. Bylo to příjemné setkání, zvláště, když jsme se s Terkou a Lenkou viděli prvně. Vykládali jsme si o všem možném a bylo to fajn.

Druhé setkání bylo s Monikou. Toto setkání bylo také velmi příjemné a pro mě o to přínosnější, protože mi Monika povykládala, jak to vypadalo se Signály, když začínaly (skvělá historicko-kulturní vložka).

Tyto drobná a velmi krásná setkání byly pro mě - aktivního uživatele Signálů - velmi osvěžující! Takže závěrem je nutno dodat, že Signály stojí na tom, že se Signálníci znají mezi sebou a že spolu komunikují. Prostě Signály nemůžou žít na anonymitě.

Všem Signálačkám, s nimiž jsem se setkal děkuji za velmi příjemná setkání!


Zdroj obrázku: soukromý archív autora