Moje milovaná Ženo,

je mi s Tebou krásně. Jsem s Tebou rád a jediné, co si přeji je, abys byla šťastná. Kvůli Tvému štěstí jsem ochoten vzdát se svých snů a svého poholí, tolik mi na Tvém štěstí záleží. Jsem rád za každou chvíli, kdy Tě rozesměji a kdy vidím Tvůj překrásný úsměv, kterým sis mě uchvátila. Stále se jej nemohu nabažit. Když jsi šťastná, jsem šťastný i já.

Jsou i slabší chvíle, kdy Ti nerozumím, kdy se pohádáme, kdy způsobím, že kvůli mě pláčeš. Takové chvíle mne velmi mrzí a s odstupem času si uvědomuji, že ubližují nám oboum a našemu vztahu. Každou takovou chvíli Ti chci vynahradit, chci, abys stále věděla, že Tě miluji a že jsi pro mě tím nejdůležitějším člověkem na Zemi. 

Chci Tě, moje milovaná Ženo, zaplavovat něhou a polibky. Chci s Tebou trávit každou vteřinu svého života. Chci se s Tebou prolobouzet i s Tebou usínat, chci Ti být neustále na blízku. Chci, aby sis byla mou láskou jistá, abys stále věděla, že jsi milována.

Velice Ti, moje milovaná Ženo, děkuji za každou chvíli, kdy jsi Ty se mnou, kdy jsi mi byla oporou a kdy jsem mohl u Tebe nalézt útěchu. Jsem vděčný Bohu, že mi dal právě Tebe...

Miluji Tě, moje milovaná Ženo!

Tvůj milující Muž...


Zdroj obrázku: soukromý archív autora