V poslední době jsem řešil různé věci kolem IT, respektive kolem operačních systémů Liux, distribuce Ubuntu a Cloudready Chrome OS. Když jsem si nevěděl rady a nenacházel jsem relevantní příspěvky v diskusních fórech na internetu, rozhodl jsem se zeptat se i na sociálních médiích. Doufal jsem, že bude mít někdo podobné zkušenosti a dokáže mi poradit.

Nyní provedu komparaci mezi Facebookem a Signály.cz. Nejčerstvější zkušenost byla taková, že jsem přidával na Signály.cz a paralelně na tom i na Facebook příspěvek ohledně pomoci s Chrome OS. Nemusel jsem čekat dlouho a přišly první reakce. Na Facebooku. Samé hihi haha a nic pořádného. Jeden člověk mi poradil, abych se podíval na tutoriály na webu. Ty jsem zkoušel ještě před tímto krokem. Bez úspěchu.

Den po vydání příspěvku se dostavily i reakce na Signálech. Světe div se – relevantní a užitečná. Pod příspěvkem se rozjela diskuze na toto téma a využil jsem praktických rad zúčastněných. Další pokus. Ejhle! Dostavil se kýžený úspěch a začal jsem na starém notebooku pracovat se systémem Cloudready Chrome OS.

Ale mám více zkušeností, kdy mi bylo na Signálech zodpovězeno relevantně a užitečně.